КУПИТИ ПРОФІЛЬНІ ТРУБИ В ОДЕСІ

Труба профільна у численному асортименті представлена ​​у нас на металобазі «ЗЕНІТ» в Одесі. Дана продукція широко поширена у різних галузях, використовується у зведенні конструкцій, яким необхідна безпека та надійність. Ми здійснюємо постачання великих партій металопрокату безпосередньо від виробників, які мають гарну репутацію. Наші потенційні та постійні клієнти можуть купити профільні труби гуртовими та роздрібними партіями по всій території України.

 

Сталеві профільні труби – різновид металопрокату, що має порожній постійний переріз, який може бути круглої, квадратної, прямокутної та іншої форми. До основних параметрів, що залежать від технології виробництва, відносяться габарити перерізу, товщина стінки та довжина труби. На сьогоднішній день профільований металопрокат проводиться трьома методами: зварювання, холодне або гаряче прокочування.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ ТРУБИ

На металобазі Зеніт можна в широкому асортименті купити профільні труби як приватним особам, так і різноманітним компаніям, організаціям. Завдяки експлуатаційним характеристикам сталеві труби є універсальним будівельним матеріалом, який використовується переважно для монтажу всіляких каркасних та багатоярусних конструкцій. 

 

Труба профільна квадратного або прямокутного перерізу легко стикується з металевими елементами різної конфігурації та форми. Також вона добре фіксується в бетонному розчині, тому часто застосовується як вертикальне армування при спорудженні фундаментів.

Головні сфери, де використовуються профільні труби:

 • Будівництво. Використовуються під час зведення об’єктів житлового, промислового, господарського та соціального призначення. Додаткові та несучі елементи металоконструкцій, які дозволяють значно скорочувати час будівництва без втрати надійності та якості споруд.
 • Промисловiсть. Незамінний матеріал для ремонту виробничого обладнання та обладнання, а також для зведення та зміцнення різноманітних споруд промислового значення.
 • Вантажоперевезення. Виробництво стелажів, що використовуються для транспортування автомобілів, технічного обладнання та інших вантажів, у тому числі небезпечних (рідин або газу).
 • Комунальні служби. Використовуються для ремонту будівель та споруд, теплотрас, при будівництві спортивних та дитячих майданчиків, парканів та огорож.
 • Автопромисловість. Є витратним матеріалом у виготовленні різних деталей та запчастин для легкових та вантажних автомобілів, господарської та спеціальної техніки.

Труба профільна, купити яку є на металобазі «ЗЕНІТ», відрізняється такими переважними характеристиками:

 • Висока міцність на вигин;
 • Невелика питома вага;
 • Стійкість до високих навантажень;
 • Стійкість до механічних впливів;
 • Простота монтажу різних конструкцій;
 • Можливість застосування у нестандартних рішеннях;
 • Стійкість до деформації та температурних перепадів;
 • Порівняно низька ціна.

 

ЦІНА НА ПРОФІЛЬНУ ТРУБУ В ОДЕСІ

Яка на профільну трубу ціна в Одесі ви можете дізнатися на сайті нашої металобази «ЗЕНІТ». В електронному каталозі представлений металопрокат різного перерізу та розмірів, характеристики якого відповідають чинним державним стандартам та нормам. Також у доступно купити труби безшовні цільнотягнуті та електрозварні, арматуру, куточки, листи тощо. 

 

Ми працюємо без посередників, здійснюємо постачання продукції безпосередньо від виробника. Це дозволяє формувати порівняно низькі на профільні труби ціни в Одесі і по всій території України, а також пропонувати додаткову послугу різання та вигідні умови доставки.

 

Розраховується на трубу профільну ціну за метр або тонну. Ознайомившись з асортиментом нашої компанії «ЗЕНІТ», кожен замовник підбере продукцію, яка задовольнятиме його запити щодо призначення, якості та вартості. За бажанням покупця профільний металопрокат може бути нарізаний на розміри, необхідні для вирішення тих чи інших питань. До виконання будь-якого замовлення ми підходимо індивідуально, його обробка та доставка здійснюється максимально короткими термінами.