Високоміцна композитна склопластикові арматура – равнопрочность заміна металевої. Композитна арматура виготовляється з неметалевих волокон мікроскопічної товщини, які скріплюються між собою спеціальним, сполучною складом. Для виробництва композитної арматури застосовуються високоміцні матеріали, серед яких скловолокно, углеволокно, базальтове волокно. В якості армуючого наповнювача використовується азбест, алюміній, карбонат кальцію та інші матеріали. У порівнянні з металевою, склопластикові композитна арматура має низку переваг. У нашому каталозі представлено широкий асортимент композитної арматури і сітки кладочної.

ПЕРЕВАГИ КОМПОЗИТНОЇ АРМАТУРИ

Міцність

Композитна арматура має міцність на розрив, більш ніж в 2 рази перевищує цей показник у сталевої арматури марки А III при рівному діаметрі.

Легка вага

У равнопрочному співвідношенні вага такої арматури в 9 разів менше, ніж у сталевий.

Діелектрик. Магнітоенертна

Композитна арматура не проводить електричний струм
і не накопичує статичної енергії.
Проникна для радіохвиль.

Екологічна. Радіопрозорий.

Чи не виділяє шкідливих і токсичних речовин.
Проникна для радіохвиль.

Довговічна.

Композитна арматура абсолютно не схильна до корозії.
Збільшує термін служби конструкцій в 2-3 рази в порівнянні зі сталевими арматурами.

Морозостійка

Може використовуватися при різних температурних режимах
(Від -70 до +100 градусів Цельсія)
Виключає пориви армування і утворення тріщин в шарі бетону
під впливом перепадів температур.

ЗАСТОСУВАННЯ

Композитная арматура - Металлобаза ЗЕНИТ в Одессе

Фундаменти.

Весь спектр котеджного будівництва: фундаменти монолітні, стрічкові, дачні доріжки, фундаменти під стіни і огорожі, гнучкі зв’язку для тришарових стін або зовнішнього облицювання, як стрижнів для садових рослин і т.д.

Для використання в легких і важких бетонах: пінобетон, в плитах перекриття, в плитах фундаментів або стрічкових фундаментах з можливістю зменшення захисного шару бетону внаслідок несприйнятливості до агресивного середовища, в тому числі що містять хлористі солі, луги та кислоти.

Композитная арматура - Металлобаза ЗЕНИТ в Одессе

Армування.

В шаруватої кладці цегляних будівель, в тому числі в якості дюбелів (гнучких зв’язків) для кріплення зовнішньої теплоізоляції стін будівель і тришарових стін з метою підвищення енергоефективності споруди (в 400 разів менша теплопровідність).

Вироби з бетону з попереднього напруження і ненапряжно армуванням (освітлювальні опори, опори ЛЕП, ізолюючі траверси ЛЕП, дорожні та тротуарні плити, парканні плити, поребрики, стовпчики і опори, залізничні шпали, фасонні вироби для колекторів, трубопровідних і трассопроводних (теплоцентралі, кабельні канали) комунальних систем.

Композитная арматура - Металлобаза ЗЕНИТ в Одессе

Дорожня основа.

Дорожня основа: несприйнятлива до дорожніх реагентів, збільшує період служби дорожнього покриття на 30-35%, перетворює вертикальні навантаження в горизонтальні, зменшує поява відображених тріщин, збільшує міжремонтний період.

Применение в плотном контакте с водой: берегоукрепление, речные, озерные, морские и припортовые сооружения; бассейны, фонтаны, стоки, дренаж и т.д. (невосприимчива к агрессивной среде, в том числе содержащих хлористые соли, щелочи и кислоты).

Дренаж, мелиорация и водоотвод (невосприимчива к агрессивной среде, в том числе содержащих хлористые соли, щелочи и кислоты).