Сітка кладочна композитна 1Х25 АКП

Сітка кладочна композитна 1Х50 АКП

СКЛОПЛАСТИКОВА КОМПОЗИТНА СІТКА В ОДЕСІ

Склопластикова композитна сітка – сучасний будівельний матеріал, гідна альтернатива традиційній сітці зі сталевої арматури. Вигідно відрізняється меншою вагою, корозійною та хімічною стійкістю, високою міцністю та іншими переважними властивостями. Прекрасне рішення для армування перекриттів, фундаменту, огорож та інших об’єктів. Його використання дозволяє прискорювати будівельні процеси і знижувати їх собівартість, покращуючи при цьому надійність, міцність і довговічність об’єктів, що зводяться.

Виробляється сітка композитна кладка зі спеціальної склопластикової арматури (діаметр перерізу може бути різним), які перетинаються між собою під різними кутами і жорстко скріплюються в місці контакту. Форма одержуваних осередків може бути квадратною або прямокутною, рідше зустрічаються осередки нестандартних форм. Найбільш поширені бальзатопластикова та склопластикова сітка кладкова. Випускаються вони як рулонів чи листів (карт) певних розмірів.

КУПИТИ СІТКУ КОМПОЗИТНУ В ОДЕСІ

Купити сітку композитну кладкову можна на сайті нашої металобази «ЗЕНІТ» як гуртом, так і в роздріб. Ми пропонуємо якісну продукцію від перевірених національних виробників, характеристики якої відповідають чинним будівельним нормам та технічним стандартам. Застосування даного матеріалу однозначно виправдане, оскільки зведені будови відрізняються міцністю, надійністю та довговічністю.

Композитна сітка характеризується такими перевагами: –

 • Підвищена міцність, що дозволяє витримувати великі навантаження;
 • Хімічна та корозійна стійкість, опірність високої вологості та агресивним середовищам;
 • Низька теплопровідність (приблизно в 100 разів нижче ніж у металевої), що дозволяє підвищувати енергоефективність об’єкта, що зводиться;
 • Найменша вага в порівнянні з металевою сіткою, завдяки чому знижуються витрати на транспортування та прискорюється будівельний процес;
 • Діелектрик, не утворюються магнітні поля та перешкоди радіохвилям;
 • Екологічність, що дозволяє робити об’єкт, що будується, безпечним для навколишнього середовища;
 • Надійність та довговічність експлуатації (термін служби 80-100 років).

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИТНОЇ СІТКИ

Використовується композитна сітка переважно для армування бетонних елементів (плит, перекриттів, балок). Особливо ефективне її застосування в місцях з підвищеною вологістю та з агресивними середовищами. Наприклад, хімічне виробництво або лабораторії, ванні кімнати, сховища, сільськогосподарські та гідротехнічні споруди.

СІТКА КОМПОЗИТНА ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ У ТАКИХ СФЕРАХ:

 • Будівництво житлово-цивільне та промислове;
 • Зведення та армування сільськогосподарських споруд;
 • Дорожнє будівництво: армування та зміцнення дорожнього полотна, зведення дорожніх огорож;
 • Будівництво гідроспоруд, мостів, берегових укріплень та прибережних конструкцій.

КРАЩА ЦІНА НА КОМПОЗИТНУ СІТКУ В ОДЕСІ

Дізнатись актуальні на сітки кладки ціни в Одесі доступно на сайті нашої металобази «ЗЕНІТ». Асортимент продукції досить численний і різноманітний, і завжди можна вибрати і придбати сітку для кладки або композитну арматуру. Якщо виникнуть сумніви із вибором, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших спеціалістів. Вони дадуть відповідь на всі запитання, нададуть додаткову інформацію та допоможуть здійснити покупку.

На сайті представлена ​​сітка кладкова, ціна на яку нижча за ринкову. Порівняно низькі вартості обумовлені тим, що вся продукція надходить до нас на металобазу безпосередньо від виробників. Ми не користуємось послугами посередників, які вимагають чималих націнок. Завдяки такому підходу ми пропонуємо своїм клієнтам додаткову послугу різання та вигідні умови доставлення по всій території України.