КОМПОЗИТНА АРМАТУРА В ОДЕСІ

Композитна арматура – ​​чудова альтернатива металевій, головні переваги якої полягають у високій міцності при невеликій вазі, стійкості до корозії та агресивних середовищ. Склопластикова арматура композитна застосовується в цивільному та промисловому будівництвах, для зведення громадських та житлових будівель, виробничих та господарських споруд, а також для об’єктів, що піддаються впливу води, зокрема морської, та інших агресивних середовищ. Ще використовують її у дорожньому будівництві, для опор ліній електропередач та зведення прибережних об’єктів.

 

Складається композитна арматура з дуже тоненьких, але міцних неметалічних волокон (скляних, базальтових або вуглецевих). Вони міцно зв’язуються між собою термопластичним або термореактивним полімерним матеріалом, попередньо їм просочуючись і далі твердне. На поверхні композитної арматури є спеціальні ребра для надійного зчеплення з бетоном у будівельному процесі.

 

КУПИТИ КОМПОЗИТНУ АРМАТУРУ В ОДЕСІ

На сайті нашої металобази «ЗЕНІТ» композитна арматура представлена ​​в широкому асортименті. У нас ви зможете придбати стандартну продукцію для фундаменту, а також нетипову довжину для інших будівельних цілей та нестандартних архітектурних рішень. Композитну арматуру купити у нас однозначно вигідно, тому що її використання буде виправдане за рахунок міцності, надійності та довговічності зведених будівель.

 

Купити композитну арматуру в Одесі та по всій території України можна таких видів:

 • Склопластикова (композитна) арматура. Скловолокно, пов’язане термореактивною смолою. Характеризується високою міцністю при порівняно невеликій вазі, а також корозійною стійкістю.
 • Базальтопластикові. Базальтові волокна пов’язані смолами органічного типу. Відрізняється підвищеною стійкістю до агресивного середовища (кислоти, лугу, солі, газ).
 • Комбінована. Складається з базальтових та скляних волокон, вигідне поєднує їх позитивні якості.
 • Вуглепластикова. Виготовляється з вуглеводневих волокон, характеризується відмінними властивостями. Не має широкого попиту через високу вартість.

 

Композитна арматура, купити яку доступно у нас на металобазі «ЗЕНІТ», в порівнянні з металевою, має такі переваги:

 • Підвищена міцність при порівняно невеликій вазі;
 • Стійкість до агресивних середовищ, що не піддається корозійним процесам;
 • Низька теплопровідність, завдяки чому не утворюються містки холоду;
 • Температурний коефіцієнт розширення ідентичний з бетоном, що запобігає появі тріщин;
 • Діелектрик, магнітоінертний та радіопрозорий (не створює магнітних полів та перешкод радіохвилям);
 • Діапазон експлуатаційних температур, за яких не втрачаються якості, від -70 °С до +100 °С;
 • Екологічна безпека для довкілля; відсутність токсичних компонентів;
 • Відмінна транспортабельність за рахунок низької ваги і значно нижча за вартість.

 

КОМПОЗИТНА АРМАТУРА ЦІНА В ОДЕСІ

Шукайте де на якісну композитну арматуру ціна в Одесі порівняно невисока? Ви звернулися на адресу. Наша металобаза «Зеніт» пропонує купити композитну арматуру національного виробництва, яка характеризується бездоганною якістю та прийнятною вартістю. Ознайомитись з її характеристиками та актуальними цінами можна безпосередньо на сайті. У каталозі також представлений широкий асортимент металопрокату (сталева арматура, швелери, труби, куточки, двотаври), який знадобиться в будівництві.

 

Наша композитна арматура, ціна якої значно нижча, ніж у конкурентів, успішно застосовується для будівництва об’єктів різного значення. Про це свідчать численні позитивні відгуки клієнтів. Доступна вартість обумовлена ​​тим, що ми працюємо без посередників безпосередньо із заводами-виробниками. Також у нас можна купити композитну сітку, будівельні матеріали, а також пропонуємо комплекс додаткових послуг різання, токарно – фрезерні роботи, обробка металу та вигідні умови доставки по Україні, враховуючи побажання замовника.